Cupa Kataroaie II

cupa

Avem marea placere ca in ziua de 5 Noiembrie 2016 a va invita la un eveniment unic, atat pentru noi, ca si club, cat si pentru Bacau. Club Darts Bacau, impreuna cu Play Sport Cafe organizeaza sub egida si indrumarea Federatiei Romane de Darts prima cupa bacauana la darts care sa fie parte atat din calendarul competitional oficial al anului sportiv 2016-2017, cat si o ocazie de reuniune cu vechi prieteni si pasionati ai acestui sport!

Premiile sunt pe masura, fondul de premiere depasind 2.000RON, lucru pentru care tinem a le multumi sponsorilor si partenerilor nostrii, fara de care nu am fi putut organiza acest eveniment.

Este de mentionat ca aceasta cupa este o cupa nationala de categoria a IV-a, anuntandu-si participarea jucatori din Iasi, Galati, Piatra-Neamt si Suceava, printre care se poate enumera si multipla noatra camioana nationala, Oana Barsan, precum si vicecampionul national, Gabi Pascaru.

Se anunta meciuri frumoase, si vrem sa impartasim aceste momente cu dumneavoastra. Va asteptam asadar Sambata, 5 Noiembrie 2016 la sediul clubului nostru, str. Ouituz nr.1, vis-a-vis de Parcul Trandafirilor la Play Sport Cafe 1 pentru cel mai important eveniment al darts-ului bacauan de acest an!

Tintiti sus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *